BIOS Güncelleyemiyorum nasıl güncelleyebilirim?

Merhaba arkadaşlar, Casper'dan almış olduğum masaüstü PC MSI Anakart'ta BIOS güncellemesi yapamıyorum. Anakart modeli Z270 TomaHawk sanırım, Casper BIOS güncellemeyi engellemiş servis ücreti almak için. Bunu nasıl aşabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

kullanici858749 kullanici858749 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BIOS güncellemesine de ücret alacaklarını zannetmiyorum, gerçi bildiğim Casper'sa bunu yapar. Hata mı veriyor? Yoksa boot falan mı edemiyorsun ya da dosyaları mı bulamıyorsun? BIOS dosyalarını bulmaya çalıştım ama bulamadım. İnternette ufak bir araştırma yapınca Casper'ın BIOS dosyalarına nereden ulaşabilirim sorusuna şu şekilde cevap vermiş;

    " Ürün seri numaranızı müşteri hizmetlerimiz ile paylaşmanız durumunda gerekli desteği alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri email adresi: mhb@casper.com.tr "

    Mail yoluyla detaylı bilgi vererek BIOS dosyalarını isteyin.

    hydra hydra (3800)