BIOS kısmında Secure Boot'u bulamadım. Secure Boot nerede?

Bilgisayarım ASUS TP300L. Nasıl bulabileceğimi gösterebilir misiniz acaba?

kullanici962578 kullanici962578 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternette araştırdım senin için. ASUS için şöyle deniyor; F7 basarak BIOS UEFI gelişmiş moda girin. Önyükleme (Boot) bölümü > güvenli önyükleme (Secure boot). Böyle deniliyor. ASUS kullanmadığım için resimli veya net bir şekilde anlatamıyorum. BOOT sekmesini kurcala bulursun mutlaka.

    hydra hydra (3800)