BIOS pilini çıkardıktan sonra her seferinde BIOS'a giriyor, ne yapabilirim?

Logitech G300S mouse aldım, 3 gün çalışıp 4 gün çalışmadı. Ben de anakarttan yazılımsal olduğunu düşünerek BIOS'u sıfırlamaya düşündüm. Her yolu denedim olmadı. BIOS pilini çıkartıp taktım, PC düzgün çalışmadı. SSD üzerinde olan Windows 10'u sıfırladım PC açıldı ama her açılışında BIOS ayarına giriyor, ne yapmam lazım? Yeni bir pil mi almalıyım? Uzman arkadaşlar varsa mail üzerinden bana destek olabilirler mi? + olarak mouse'm her PC de çalışıyor benimkinde çalışmıyor her usb girişleri denedim ve güncellemesi driveri yükledim ancak olmadı, bana destek olabilecek birisi varsa çok sevinirim.

berk9 berk9 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu konu hakkında daha önceden bir çözüm paylaşılmıştı uzmanim.net üzerinde. Dilerseniz aşağıdaki linkten çözüme gidebilirsiniz.

    Bilgisayar açılışta direkt BIOS'a giriyor

    darkcrak darkcrak (5168)