BiP'te son görülme nasıl kapatılır?

BiP Messenger'da yazıştığım kişinin benim son görülmemi görmesini istemiyorum bunu nasıl kapatabilirim?

Bip'te son görülme nasıl kapatılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BiP'te son görülme nasıl kapatılır?

    Her mesajlaşma uygulamasında olduğu gibi BiP'te de son görülme özelliği var. Elbette bunu kapatma imkanınız da var. Son görülmeyi kapatmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Adım: BiP ayarlarına girin.

    bip ayarlar

    2. Adım: Sohbet Ayarları'na tıklayın.

    bip sohbet ayarları

    3. Adım: Buradan "Son görülme" seçeneğini kapatın.

    bip son görülme

    Bu şekilde BiP'te son görülmeyi kapatabilirsiniz. Artık insanlar sizin ne zaman BiP'e girdiğinizi görmeyecek. Tabii siz de onlarınkini göremeyeceksiniz.

    omercik omercik (9418)