Bir bilgisayar da 2 Farklı İşletim sistemi

Merhaba

​Arkadaşlar benim bilgisayarım da 2 farklı işletim sistemi var bunlar'dan temel olan Windows 10

​2. İşletim sistemim ise Windows 7 Ultimate

​Şimdi benim Windows 10 olan işletim sistemimde ki herhangi bir dosyayı Windows 7 Ultimate işletim sistemime aktarmak istiyorum bu mümkün mü ???

selcukulusal selcukulusal (32)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Evet yapabilirsiniz.Örnek veriyorum C diskinizde windows 10 , D diskinizde Windows 7 var diyelim.Windows 10 girin ve atcağınız dosyayı Windows 7'ye yani Windows7'nin bulunduğu diske atın veya tamtersi bu şekilde atabilirsiniz.

    ardahd ardahd (631)
    8 yıl önce cevaplandı

      Sonradan karışıklık olmaması için "win7den_Aktarilan" gibi bir klasör oluşturmak daha mantıklı. Zamanında başıma gelmişti benzer bir durum.

      yunusemre2344 yunusemre2344 (54)
      8 yıl önce cevaplandı

        Sorununuzun çözümü verildi çözüme ulaşmak için Burayı Tıklayınız

        lion lion (595)