Bir bilgisayarda bir siteye girilmesini kalıcı olarak engellemek

mesela facebook.com/kullanıciadi linkine ne gizli modda ne vpn ile hiç bir şekilde giremeyecek. ama facebooka girebilecek. facebookta arama yaparak da giremeyecek kulanıcı profiline. ve engeli de hiç bir şekilde kaldıramayacak. facebook örnekti.

aynı wifiyi kullanıyoruz.

misty misty (556)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İstediğin siteyi engelleye bilirsin zaten uzmanim.net'de @alattin ve @damlakoc arkadaşımız anlatmış nasıl yapılacağını

    Bir websitesini engelleme

    Ve resimli olarak @damlakoc anlatmıştı

    Bir Siteye Giriş Nasıl Engellenir?

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • twitterda hiç işe yaramadı. uzmanim.net bir kere banlandı ama silip tekrar ekleyince banlanmadı. zaten bu çözüm kalıcı değil. yani engellendiğini anlayıp araştırsa not defterinden silip tekrar siteye girer misty 3 yıl önce
    • Panelden de ayarlanıyordu da paneli araştırmam lağzım her panel arayüzü aynı değil @misty darkcrak 3 yıl önce