Bir dosya gönderirken yanlışlıkla "Her zaman WhatsApp ile gönder"e bastım

Telefonda bir dosya göndeririken onu hangi uygulamayla göndermek istediğimizi soran bölümde "yanlızca birkere WhatsApp" seçeneğini seçecektim fakat yanlışlıkla "her zaman"ı seçtim. Şimdi Gmail ile bir dosya göndermek istiyorum ama direkt WhatsApp'a yönlendiriyor beni, bunu nasıl düzeltebilirim? Yardım ederseniz sevinirim.

İşletim sistemi: Android 7.1.1

kali kali (6)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunun için WhatsApp uygulamasını Uygulama yöneticisinden bulup varsayılanlarını temizlemek gerekir.

    • Öncelikle telefondaki ayarlar uygulamasına girin
    • Buradan Uygulama yöneticisine girin, listeden WhatsApp uygulamasını bulup seçin
    • Gelen ekranda "varsayılanları temizle" butonu görürsünüz, ona tıkladığınız zaman artık sürekli WhatsApp ile göndermeyecektir.
    omercik omercik (9418)