Bir dosyayı daha hızlı indirmek için ne yapabilirim?

Şuan 5 GB boyutunda dosya iniyor, yüzde 20'de, yarım saat geçti. Yavaş artıyor. Hızım 5 Mbps. AKK dolunca 5'e düştü..

givozip givozip (0)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eagle Get Nedir , Nasıl Kullanılır ?

    Çalışmaya'da Bilir.

    @temmuz Hocam Sizinki Gibi Oldu Link Adı :) :)

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Öyle Değil Sizde Site İçi Link Verirken Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Yazıyorsunuzda O Açıdan Size Benzedi malgibiolan 6 yıl önce
    • Anlamadım ama mesajındaki linkte bir düzenleme yapıldıysa ve bundan memnuniyetini belirtiyorsan bu düzenlemeyi ben yapmadım. Herhalde editörümüz yapmıştır (veya site yöneticilerinden biri) :) :) temmuz 6 yıl önce
    • Anladım.. Bunu hiç düşünmemiştim. Böyle daha iyi ama öyle değilmi :) temmuz 6 yıl önce
    • Aynen malgibiolan 6 yıl önce

    Bilgisayarına gelebilen internet hızı en fazla ne kadarsa ondan yararlanabilirsin. Buna ek olarak EagleGet ve IDM gibi indirme yöneticilerini de kullanabilirdin ama bu saatten sonra indirmeyi tekrar başlatmanın sana hiçbir faydası olmaz. Birdahaki indirmelerinde kullanırsın artık.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Yüklendi bile :D givozip 6 yıl önce