Bir facebook sayfası bir ay hiç açılmazsa tamamen iptal olur mu?

Bir  facebook  sayfası  bir  ay  hiç  açılmazsa  tamamen  iptal  olur mu?

mat7 mat7 (336)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Pasif bir Facebook sayfasının silinmesi için 1 ay çok az bir zaman. Facebook belirli dönemlerde inaktif hesapları siliyor. Bunlara bağlı sayfalarda siliniyor. Ama benim bildiğim belirli bir zaman dilimi yok. Yani bir hesap 1 sene pasif kalırsa silinir gibi bir zaman yok.  Hesabı geçici olarak kapatıyor hesap bu şekilde uzun bir süre bekliyor. Hesaba giriş yapılırsa hesap aktif oluyor.

    Facebook sayfa olarak değil de hesap bazında durumu değerlendiriyor.  Yani senin bir Facebook hesabın var. Buna bağlı da sayfalar varsa. Sen o Facebook hesabını kullandığın müddetçe sayfaların açık kalacak. Sayfaya giren olsa da olmasa da.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      Kendiliğinden iptal olmaz. Ya sayfa yöneticisi tarafından silinecek ya da yöneticinin hesabı kapanacak. İkinci söylediğimden tam emin değilim.

      omercik omercik (9418)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Teşekkürler . farurhenho (9073) mat7 4 yıl önce