bir fotoğraf üzerindeki yazıları değistirmek

 fotograftaki bir yazıyı değistirmek istiyorum. aynı font olacak, aynı büyüklükte vs. sadece yazı degisik olacak. bunu nasıl yapabilirim

kendineolan kendineolan (1)
9 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fontu google lenste aratarak ismini bul. Foto editörde eski yazıyı silip yenisini yazabilirsin.

    eksiksizlisans eksiksizlisans (1)
    8 ay önce cevaplandı

      Photopea isimli siteyi kullanabilirsiniz. Buradaki "clone tool" isimli aracı kullanarak yazıları resimlerin üstünden silebilirsiniz.

      dextm dextm (1)
      8 ay önce cevaplandı