Bir fotoğraf üzerindeki yazıları değiştirmek

Merhaba;

Bir fotoğraftaki mevcut bir yazıyı değiştirmek istiyorum. Aynı font olacak, aynı büyüklükte vs. Sadece yazı değişik olacak. Bunu nasıl yapabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Bunun için Photoshop'u kullanabilirsin. Adobe Photoshop CC 2018 programında resimdeki fontu tanımlama özelliği mevcuttur.

    İstersen resimdeki fontu online olarak www.myfonts.com/WhatTheFont/ sitesini kullanarak da bulabilirsin. Siteye giriş yaptıktan sonra resmini yükle ve gerekli adımları gerçekleştir.

    Not → Uzmanım.net'te mesaj yoluyla bana resmi iletebilirsen yardımcı olmaya çalışırım

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)