Bir fotoğrafı nasıl 4K yapabilirim?

Merhaba;

Kalitesi düşük fotoğrafları nasıl 4K kalitede yapabilirim ?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fotoğraf 4K olarak çekilmemişse 4K kalitesine getiremessin, çözünürlüğünü Photoshop'ta yükseltmeye çalışsan resmin netliği bozulur.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Yazılımsal olarak çözünürlüğü canınızın istediği gibi arttırırsınız. Bu arttırım örneğin full hd yi 4k bir resim yaparken çok farketmeyebilir ancak kalitesi düşük bir resmi 4k yapmaya kalkışırsanız pikseller gözle görülür hale gelecek ve kalite çok düşük gözükecektir.

      ismailsarp ismailsarp (6010)