Bir hata bulundu

Benim 2 geceden beri bir sorun bulundu  instagram uygulamasi türkçe ayarlanmiyr Abd olarak giriş yapın bn bunun için ne yapa bilirim 2 geceden beri duzelmiyr ne yapmak gerekiyr

ramazan2121 ramazan2121 (1)
2 yıl önce sordu

  • Arkadaşalr bana yardimci olurmusun düzeltmesini bilen varsa ramazan2121 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

ramazan2121 öncelikle instagram hesabının giriş bilgilerini bilmen lazım sonra play store uygulamasına girip arama yerine instagram yazıp aramanız çıkan instagram yazısına dokunup uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeniz olacak

gorele28 gorele28 (387)