Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin: Oynatma kimliği..... youtube hatasının çözümü nedir?

bugün Youtube de bazı videoları oynatmak istediğimde karşıma Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin: gelmeye başladı. Genel bir sorun mu var yoksa sorun sadece bende mi?

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternetinde sorun oluşmuş olabilir Modemi kapatın, açın.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bu zaman zaman bende de oluyor. Genel olarak youtube kaynaklı olabiliyor. İlk yapman gereken sayfayı yenilemek olmalı. Tarayıcı penceresinde F5 tuşuna bas (tarayıcı üzerinden Youtube'a giriyorsan)

      Sorun çözülmezse o zaman yapman gereken şey internet bağlantını kontrol etmen. Bağlantıyı kesmen ve tekrar bağlanman işe yarayabilir. Bir de başka videoları deneyebilirsin. Sorun sadece o videoda mı yoksa tüm Youtube'de mi sorun var anlaman açısından iyi olur.

      Örneğin başka siteler açılıyor, sadece Youtube videoları açılmıyor veya tek video açılmıyorsa sorun Youtube de olabilir. Daha sonra tekrar denemelisin

      Ayrıca VPN ya da proxy kullanıyorsan mutlaka devreden çıkartmanı öneririm. Sorun bazen VPN kaynaklı olabiliyor

      alattin alattin (16999)