Bir instagram sayfasındaki tüm fotoğrafları indirmek

Bir instagram sayfası var ve ben bu sayfada paylaşılan tüm resimleri indirmek istiyorum. Fotoğrafları tek tek indirebiliyorum ama bu çok vakit alıyor. Bir defada o instagram sayfasının paylaşmış olduğu tüm fotoğragları nasıl indirebilirim? instagram toplu fotoğraf indirmek mümkün mü?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hiç öyle ekstra bir siteye veya uygulamaya gerek yok. Doğrudan Chrome, Firefox,Edge gibi tarayıcınız ile bir instagram kullanıcısının tüm fotoğraflarını indirebilirsiniz. Tabi hesap gizli olmamak koşuluyla.

    1. instagram'a web üzerinden giriş yapın: instagram.com
    2. instagram kullanıcısının profiline gidin.
    3. Mesela indirilecek resimlerin instagram profili şu olsun https://www.instagram.com/uzmanimnet/
    4. Gönderiler / Posts bölümünde sayfanın en altına inin.  Siz indikçe instagram fotoğrafları yükleyecektir.
    5. Sayfanın en altına gelince boş bir yerde sağ tuşla tıklayın.
    6.  Açılan menüden Farklı kaydet seçin. Masaüstüne bir klasör açın ve oraya kaydetmesini isteyin.
    7. Bütün instagram fotoğrafları C:\Users\muratpc\Desktop\insta tes\uzmanim.net (@uzmanimnet) • Instagram fotoğrafları ve videoları_files gibi bir klasöre kayıt edilecektir.
    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Bir site buldum, belki işine yarar, site sadece kullanıcı adı istiyor.

      1. Siteye gir, kullanıcı adını yaz.
      2. Kullanıcı adını yazdıktan sonra "indir" butonuna tıkla.
      3. Fotoğrafların altında indir butonuna tıkla.

      Yukarıdaki adım çok basit, teker teker indir butonuna basarak fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
      1 yıl önce cevaplandı

        Selamlar, bende bir internet sitesi buldum. Bu internet sitesinin tek kötü yanı biraz bekletiyor, genelde 5 dakika bekliyorum. Sıra sistemi olduğunu düşünüyorum, bu yüzden beklettiğini düşünüyorum.

        1. İnternet sitesine git
        2. İndirmek istediğin kullanıcı adını gir.
        3. İndir butonuna tıkla.
        4. Fotoğraflar ekrana geldiğinde, altına çıkan indir butonuna tıkla.

        Bu sayede fotoğrafları indirmen mümkün. Uzun süredir kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

        berkayakinci berkayakinci (1)