Bir kimlik doğrulama hatası oluştu. İstenen işlev desteklenmiyor.

Uzak sunucuya bağlanmak istediğimde şu hatayı alıyorum:

Bir kimlik doğrulama hatası oluştu.
İstenen işlev desteklenmiyor.
Bunun nedeni CredSSP şifreleme Oracle düzeltme olabilir.

Bir kimlik doğrulama hatası oluştu. İstenen işlev desteklenmiyor. hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir kimlik doğrulama hatası oluştu. İstenen işlev desteklenmiyor hatasının çözümü nedir?

    Bir uzak sunucuya bağlanmak istiyor ve Bir kimlik doğrulama hatası oluştu.
    İstenen işlev desteklenmiyor. Bunun nedeni CredSSP şifreleme Oracle düzeltme olabilir. hatası alıyorsanız daha önce paylaşılan şu çözümü deneyebilirsiniz:

    Uzak masaüstü "The function requested is not supported" Oracle hatası

    hakan hakan (15424)