Bir kişinin rehberinde kayıtlı olup olmadığımızı öğrenme

Simdi ben onun rehberinde olup olmadığını öğrenmek için durumumu sadece onda paylastm oda gördü durumu. Onun rehberinde olmasa da attıgım durum ona gidermi yani gördüyse onda ekli myiim?

kullanici58694 kullanici58694 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer WhatsApp durumunuzu gördüyse demekki rehberinde kayıtlısınız demektir. Çünkü gönderdiğiniz WhatsApp durumlarını sadece sizi rehberine kayıt edenler ve sizin seçtiğiniz kişiler görebilir.

    omercik omercik (9418)