Bir link'i başka bir link'e nasıl gömerim

Merhaba,

Word'de oluşturduğum Özgeçmişime daha önce yaptığım ufak programları Link olarak koymayı düşünüyorum(Google drive linki) amacım CV'yi alan İK o linki yazsın programı indirip incelesin. ancak google drive linki uzun ve anlamsız harfler ile dolu, kimse uğraşıp yazmaz.

şöyle birşey olabilir mi?

Bir link olsun örneğin www.linkim1.com buraya tıklayınca o GDrive linkine yönlendirsin?

veya öneriniz varsa onuda değerlendireyim

aserifkuzu aserifkuzu (188)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu linkten KisaLink(tıkla) Linki kısalatabilirsin @aserifkuzu

    ozgurlol ozgurlol (268)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bu tam aradığım şeydi, bu oluşturulan linklerin bi Son kullanma tarihi var mı aserifkuzu 5 yıl önce
    • @aserifkuzu son kullanma tarihini kendin ayarlıyabiliyorsun ozgurlol 5 yıl önce

    Anladığım kadarı ile oluşturduğun word belgesine yaptığın programların linkini koymak istiyorsun.

    Bunu şöyle yapabilirsin: Word belgesinde  "..... programı (programı görmek için tıklayın)" gibi bir yazı ekle. Daha sonra bu yazıyı seçili hale getir. Daha sonra sağ tuşla tıkla ve  Açılan menüden Bağlantı  seçeneğini seç.

    Açılan köprü ekle bölümünde Adres yazan yere doğrudan Google Drive paylaşım linkini yapıştır.

    Word Link ekleme

    Böylelikle "..... programı (programı görmek için tıklayın)" yazan yere tıkladığında google drive veya istediğin bir linke yönlendirebilirsin.

    murat murat (12492)