Bir oyuna 1'den fazla IP ile bağlanmak mümkün mü?

İp değiştirici olarak proxifier kullanıyorum ama o da sadece ip mi değiştiriyor. Aynı hesaba birden fazla ip le bağlanmak mümkün mü (birden fazla ip kullanarak)? Yapılabiliyorsa hangi program lazım yazar mısınız.

kizaru kizaru (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    oyundan oyuna değişir ama çoğunlukla oyunlarda bir hesap zaten aktifse hangi ip'den bağlanırsanız bağlanın aynı hesaba giriş yapamazsınız. yaptığınız takdirde diğer açık olandan atacaktır. yani çok zor gibi duruyor. ama aynı ip üzerinden 2 farklı hesap (yan çar) olarak giriş yapılabilir diye tahmin ediyorum.

    xebeth xebeth (37)
    3 yıl önce cevaplandı

      Yapamazsınız. Mesela Wolfteam örnek vereyim, bir hesapla giriş yaptığınız zaman, başka IP adresi ile ya da başka bir bilgisayardan o hesaba giriş yapmayı denediğinizde oyundan atacaktır. Steam vb uygulamalar için de geçerli.

      hydra hydra (3800)