Bir oyunu minimum sistem gereksinimleri ile oynasam ne olur?

Bir bilgisayar oyununu mesela fifa 15 i tavsiye edilen değilde minimum sistem gereksinimlerinde oynasam ne olur

tavsiye edilen sistem gereksinimlerinde bilgisayar özellikleri yetmiyosa kaldırmazmı oyun açılmaz mı?

Bir oyunu minimum sistem gereksinimleri ile oynasam ne olur?

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir oyunu minimum sistem gereksinimleri ile oynayabilirsin. Fakat o an  bilgisayarında hiç bir programın açık olmaması gerekir. Yani sistemin belleğini, işlemcisini kullanan hiç bir programın olmaması gerekir.

    Adı üstünde minimum sistem gereksinimi o oyunu çalıştırabilmen için gerekli en alt seviye konfigürasyondur.  Oyunu minimum sistem gereksinimleri ile oynadığında kasmalar, yavaşlamalar, donmalar olabilir.  Bunu senin bilgisayarında o an çalışan uygulamalar ve sistem durumun belirler.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMİ DEMEK YANİ KISACA OYUNUN EN DÜŞÜK GRAFİK VS OZELLİKLERİNDEN FAYDALANMAK OYNAYABİLİRSİN AMA RAMINI YORACAK DİĞER PROGRAMLARI KAPATMANDA FAYDA VAR AKSİ TAKDİRDE KASMA VS YAŞAYABİLİRSİNTAVSİYE EDİLEN İLE OYNARSAN TABİKİDE YÜKSEK PERFORMANS ALIRSIN YANİ MİNİMUM İLE İYİ PERFORMANS ALAMASSIN AMA YİNEDE OYNANIR YANİ SIKINTI YAPMA

      semm65 semm65 (85)
      7 yıl önce cevaplandı

      • @semm65 cevaplarınızı küçük harf ile yazarsanız sevinirim. Büyük harf internet dilinde bağırmak anlamına gelir, hoş görünmüyor ayrıca. hakan 7 yıl önce
      • tm kusura bakma semm65 7 yıl önce