Bir oyunun setup.exe si çalışmıyor

Bir oyun yükledim. Tarama programı bir dosyasını sildiği için açılmadı ve oyunun tüm dosyalarını uninstal programı kullanmadan sildim. Şimdi oyunu tekrar yüklemek istiyorum ama setup programı dil seçme bölümünden sonra kapanıyor.

salimmert salimmert (24)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme ile geriye dön ve yeniden dene:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    kurulum esnasında repair seçeneği çıkıyorsa onun üzerinden dene, regeditte kayıt açtığı için ilerletmiyordur. arkadaşın dediği gibi sistem geri yüklemede deneyebilirsin

    slckgns slckgns (1)