bir site kurmak istiyorum

fakat bunun icin gerekli donanıma sahip degılım yazılım bilgim yok ama hayallerimden biri bir web sitesi kurmak konu hakkında bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi adımları nelerdir guvenilir hosting firmaları vs

semm65 semm65 (85)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hiç bilgi sahibi değilsen https://tr.wix.com/ gibi bir sistem ile başlayabilirsin. Burada senin ihtiyacın olan her şey var. Wordpress başta karışık gelebilir.

    Godaddy gibi Wordpress kurulumunu otomatik yapabildiğin bir firma da seçebilirsin.

    Godaddy fiyatlandırma: https://tr.godaddy.com/websites/website-builder/plans-and-pricing

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

    • soyle soyliyim sosyal medya takipci vs satis sitesi kurmak istiyorum e-ticaret sitesi mi kurmaliyim yoksa farkli tarzda bir site mi? semm65 4 yıl önce
    • @semm65 eğer sıradan bir alışveriş sitesi gibi işleyecekse hazır alt yapılar var. ticimax gibi. Fakat farklı bir projen varsa o zaman bir yazılım geliştirici ile çalışmalısın. alattin 4 yıl önce
    • ticimax benzeri siteler cok pahali ben daha uygun bir seyler ariyorum godaddy dediniz e ticaret sitesi kurabilir miyim onunla semm65 4 yıl önce
    • @semm65 e-ticaret sitesi kurabilirsin elbette. Ama ödeme alt yapısını filan kendin halletmen lazım eğer kredi kartı ile ödeme almak istiyorsan alattin 4 yıl önce
    • tesekkurler semm65 4 yıl önce

    Wordpress ile işe başlayabilirsin yazılım bilmene gerek yok.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • tesekkurler semm65 4 yıl önce