Bir sitedeki bütün videoların linklerini almak

Bir video sitedeki bütün videoların linklerini nasıl alabilirim?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce cevaplandı

    Her video sitesi kendince önlemler alır. Bunu kendi yazdığın bir programla mı yapmak istiyorsun? Yoksa sitedeki videoların linklerini alıp getirecek bir program mı lazım? Biraz daha detay vermen gerekiyor.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @alattin sitedeki videoların linklerini kopyalamak istiyorum.Daha sonra windowsta notepadi açıp yapıştır diyince hepsinin linkini kaydetmek istiyorum.Bunu nasıl yaparım? sapphire 5 yıl önce