Bir sitedeki gömülü videonun ID'si nasıl bulunur?

Arkadaşlar.Bir websitesinde gömülü(embed) olan videonun idsini nasıl bulurum?

Not:Video youtube videosu değil.

sapphire sapphire (66)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Siteye embed'lanmış olan her videonun ID'si olmayabilir veya olsa bile o site, videoyla alakalı bilgileri paylaşmayabilir. Yapmak istediğiniz tam olarak ne?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      @farurhenho 'nun dediği gibi videonun ID'si olmayabilir. ID'den kastın HTML özniteliği olan ID ise o zaman Chrome ekranında F12 Dev Tools'u açarak ve buradan videoyu seçerek bakabilirsin.

      Yine sayfa kaynağında varsa videonun ID değerini görebilirsin.

      alattin alattin (16984)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Diğer soruma cevap yazmıştınız video id yi siz yazmışsınız özelden yazdım ama geri dönüş yapmadınız bende kendim bulmak istedim. sapphire 6 yıl önce
      • @sapphire özelden sorulan sorular sadece sorana fayda sağladığı için bunu doğru bulmuyorum. Burada genelde fayda sağlamak istiyoruz. her sitedek video'da id olmayabilir. Id bir zorunluluk değil. alattin 6 yıl önce
      • Peki hocam genelden sorucam o zaman.Ancak eski konu hortlamış olacak.Umarım yardım edersin.İyi çalışmalar. sapphire 6 yıl önce

      siteden sitey deqişir o mesala online kurs alanları video indirme vb olaylar engellidir.

      krsn krsn (233)