Bir sitedeki yazının en son hangi tarihte ve saatte güncellendiğini nasıl öğrenebilirim?

Mesela şu sayfadaki yazı saat kaçta yayınlanmış/düzenlenmiş?

http://phil.metu.edu.tr/welcome

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Herhangi bir web sitesinin ne zaman güncelendiğini site sahibi bunu belirtmemişse bilemezsin.

Verdiğin link Drupal kullanıyor. Bazı içerik yönetimi sistemlerin HTML kaynak kodunda güncelleme tarihi yazar. Fakat verdiğin linkte yok.

Fakat eğer sitede RSS kaynağı varsa buradan bilgi alabilirsin. Örneğin şunun gibi: :phil.metu.edu.tr/rss.xml RSS kaynağındaki

<pubDate>Wed, 01 Feb 2012 15:43:11 +0000</pubDate> ifadesi yayımlanma tarihini verir.

alattin alattin (16999)