Bir siteye üye olurken otomatik doldurma nasıl yapılır?

Bir siteye üye olurken ve giriş yaparken kullanıcı bilgilerimi otomatik doldurabilmemin bir yöntemi var mı?

gkha gkha (11)
6 yıl önce sordu

  • Neden yahu? Hergün birkaç siteye üyemi oluyorsun yoksa :)) temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

LastPass eklentisi işinize yarar. Öncelikle aşağıdaki bağlantılardan tarayıcınıza eklenti olarak kurun

  • Kurduktan sonra bir hesap açarsınız
  • Hesap açtıktan sonra herhangi bir siteye giriş yapmanızda size bilgilerinizi kaydetmek isteyip istemediğinizi sorar. Kaydetmeyi seçerseniz o siteye birdahaki girişlerinizde otomatik doldurur bilgilerinizi.

LastPass (Chrome için)

LastPass (Opera için)

LastPass (Firefox için)

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

    Programlama / programcı açısından mı soruyorsun?

    Google Chrome bunu otomatik yapıyor.  Google Chrome ayarlar / gelişmiş ayarlar / otomatik doldurma ayarları altında bulabilirsin.

    hakan hakan (15424)