Bir sorun oluştu - Şu anda Instagram'i Türkçe olarak ayarlamada sorun yaşıyoruz - 17 Eylül 2020

Instagram'ı açtığımda karşıma Bir sorun oluştu - Şu anda Instagram'i Türkçe olarak ayarlamada sorun yaşıyoruz geliyor. Instagram İngilizce olarak açılıyor ve Instagram'ı Türkçe yapamıyorum. Tam hata şöyle: Bir sorun oluştu - Şu anda Instagram'i Türkçe olarak ayarlamada sorun yaşıyoruz. Tekrar deneyebilir veya şimdilik Instagram'ı İngilizce (ABD) kullanabilirsin. İngilizce devam et - Tekrar dene. Bu sorunun çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    17 Eylül 2020 tarihinde Instagram sunucularında yaşanan sorundan dolayı şuanda Instagram bazı dillerde çalışmıyor. Bu diller arasında Türkçe de bulunuyor. Bu sorun genel bir sorun ve şuanda bir çözümü yok.

    Eğer sizde Bir sorun oluştu - Şu anda Instagram'i Türkçe olarak ayarlamada sorun yaşıyoruz  uyarı mesajı ile karşılaşıyorsanız bu sorunun geçici bir sorun olduğunu bilin.

    Instagram'ı kaldırıp yüklemek veya ayarlarını değiştirmek gibi işlemler yapmayın. Sorun kendiliğinden düzelecektir.

    alattin alattin (16999)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bende şuanda Instagram hiç açılmıyor. Sanırım baya ciddi bir sorun.  Internette araştırdığıma göre sorunu pek çok kullanıcı yaşıyor. Ama ilginç tarafı benim farklı bir hesabım Türkçe olarak ve sorunsuz çalışıyor. Instagram çökme sorunu kısmi olarak bazı kullanıcıları etkiliyor.  Beklemekten başka çare yok

      murat murat (12492)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Yo bende İnstagram açılıyor hatta sorun yok bende @alattin @murat darkcrak 3 yıl önce
      • Bi ara ingilizce olmuştu kapattım açtım düzelmişti yani bana sorunlar işlemiyor 😁 darkcrak 3 yıl önce
      • @darkcrak sende açılmasına şaşırdımadım :) alattin 3 yıl önce
      • Neden @alattin darkcrak 3 yıl önce
      • @darkcrak cin gibi çocuksun, sorun çıksa da düzeltirsin diye düşündüm ;) alattin 3 yıl önce
      • Tabikide :D @alattin bana sorunlar işlemez :) darkcrak 3 yıl önce