Bir telefon için yapılan root dosyasını başka model telefona flashlasak sorun olur mu?

Casper VIA E2 telefonum için root dosyası bulamadım. Fakat Casper VIA E1 için root'lu bir ROM buldum. O ROM'u Odin ile kendi telefonuma yüklesem telefon brick olur mu? Ayrıca Casper VIA E2'yi nasıl rootlayacağımı bilen varsa yardımcı olabilir mi?

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Biraz geç oldu ama yine de cevaplayayım. Casper VIA E1 için geliştirilen bir root dosyasını VIA E2'ye flashlamaya çalışırsan cihazın brick olacaktır (yazılımsal olarak çökecektir)

    Eğer bulabilirsen Casper VIA E2 için bul ve onu flashlamaya çalış.

    omercik omercik (9418)