Bir Telefonda iki instagram hesabı kullanılır mı?

Merhaba. Telefonumda iki Instagram hesabı kullanmak istiyorum.

Bunu yapabilir miyim?

Bunu yapmak için iki Instagram uygulamasımı yüklemelimiyim?

Bu mümkün mü?

Değilse bir telefonda iki Instagram hesabı kullanmanın yolu varmı?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Elbette bir telefonda iki instagram hesabı kullanabilirsin.

    İki telefona ihtiyaç yok. Yapman gereken sadece hesap eklemek.

    1. instagramda profil bölümüne git.  Yukarı bölümdeki instagram adına dokun.
    2. Bir pencere açılacak orada hesap ekle var.
    3. Ona dokun ve eklemek istediğin instagram hesabı bilgilerini gir.

    Dilediğin kadar hesap ekleyip onları kullanabilirsin.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

    • İlginç! Ama böyle yapınca sadece ben kontrol edebileceğim anladığım kadarıyla. Benim istediğim bir.büyüğüme hesap açmak ve o hesabı kardeşimle yönetmek . Mümkün mü bu? @murat (11763) mat7 1 yıl önce
    • @mat7 kullanıcı adı ve parolayı bilen herkes yönetebilir. Hesaplar arasında hızlıca geçiş yapabilirsin. Hangi telefona o hesapları kurarsan o kişiler o hesapları kullanabilir. murat 1 yıl önce
    • Yani büyüğümüze Instagram hesabı konusunda ayrı telefonlardan yardımcı olabiliriz. Doğru anladım değil mi ? . @murat (11763) mat7 1 yıl önce
    • @mat7 elbette. Aynı hesabı iki telefonda da kullanabilirsiniz. murat 1 yıl önce
    • Süper. Çok teşekkür ederim 🙏 kolay gelsin . @murat (11763) mat7 1 yıl önce