Bir Uygulama Nasıl Cracklenir

cracklemek için satın almak gerekirmi

megatrip megatrip (28)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Crack uygulamalarının amacı uygulama paralıysa ve senden lisans istiyorsa o lisansı kırmaktır para ile satılmaz internet üzerinden hangi programı cracklıyacaksan o programın sürümünü ve adını yazarak indire bilirsin "AMA ÖNERMİYORUM"

    UYARI:
    CRACK PROGRAMLARI YASAL DEĞİLDİR. YANİ SUÇ. ŞİRKETLER BİR UYGULAMAYI YAPMAK İÇİN CANINI DİŞİNİ TAKARAK UĞRAŞIYOR VE İNSANLAR BU EMEĞİ ÇALIP BEDAVA OYNUYORLAR. "ORJİNALİNİ SATIN ALMAK DAHA MANTIKLI."

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Nasıl yapılır'ı anlatamam yasak diye biliyorum bu sitede. @megatrip ve crağın mantığını yazdım darkcrak 4 yıl önce
    • teşekkürler megatrip 4 yıl önce

    Sen daha çok crack'li indirilen bir uygulamanın nasıl crackleneceğini sormuşsun sanırım. Crack'li uygulamaların içinde genelde patch.exe veya crack.exe gibi dosyalar olur. Bunlar cracklame işlemi için kullanılır. Bazı uygulamalar sadece seri numarası girilerek cracklenir. Bazıları .reg uzantılı bir dosya çift tıklanarak yani kayıt defterine bazı veriler girilerek cracklenir. Bazı uygulamalarda da orijinal dosyanın üzerine crackli dosya kopyalanarak crack işlemi gerçekleştirilir.

    ÖRneği oyun.exe dosyasının üzerine Crackli dosyanın içinden çıkan crackli oyunexe dosyası yapıştırılır.

    Genelde crack işleminin nasıl yapılacağı .inf veya .txt uzantılı bir dosyanın içinde adım adım anlatılır.

    hakan hakan (15424)