Bir uygulama yüklerken nereye yükleyeceğini sormasını ıstıyorum

CASPER VİA S10

6.0 MARSHMALLOW

APKYÜKLERKEN BANA SORSUN İSTİYORUM SD KARTAMI YOKSA DAHİLİ YE Mİ

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yanlış bilmiyorsam otomatik olarak SD karta yüklenmesi seçilemiyor ama yüklendikten sonra Link2SD uygulaması ile SD karta taşıyabiliyorsun.

    Link2SD: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buak.Link2SD&hl=tr

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    @kralkatili123  kardeş ben 3 yıldır android tablet kullanıyorum böyle birşey duymadım

    Böyle birşey yoktur.Ama Sen İstersen Çeşitli Programlar Yararıyla SD'ye taşıyabilirsin.

    malgibiolan malgibiolan (307)