Bir uygulamadaki cümleyi nasıl çeviri yapabiliriz?

Mobil İÇinde İngilizce bir uygulama kullanıyorum diyelim uygulamının içind etek dokunuşla nasıl türkçe diline çeviririm öyle bir program varmıdır?

faucheuse faucheuse (12)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uygulamada üzerinden doğrudan çeviri yapan program bulman zor. Böyle bir program olduğunu düşünmüyorum.  Genelde bu tür programlar öncelikle metni okuyabilmesi gerekiyor. Program içindeki metin, çevrilmesini istediğin alan muhtemelen resimden oluşur. Bunu da istediğin şekilde okutamazsın. Programın dil dosyası varsa ancak o dosya çevrilebilir.  Babylon diye bir program vardı. Fare imlecini götürdüğün konumdaki metni çeviriyordu. Ama metin dediğim gibi resim olmamalı. Örneğin web sitelerinde çeviri yapabiliyordu. Programın içindeki menüleri o da çevirmez.

    hakan hakan (15409)