Bir videonun yada müziğin telif hakkını nasıl alabilirim?

Mesela bir yerde bir ses,video gördüm onu beğendim telifini almak istiyorum.Onun yapımcısına nasıl ulaşırım telif hakkını nasıl satın alabirim?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Genellikle yapım şirketlerine başvurman gerekiyor mail üzerinden.

    theriskoftime theriskoftime (39)
    5 yıl önce cevaplandı

      @theriskoftime bu tür telif hakkı içereiklerin satıldığı platformlar var mı bildiğin?

      sapphire sapphire (66)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Buradan alabilirsiniz https://audiojungle.net/ theriskoftime 5 yıl önce