Bir web sitesinde değişiklik yapıldığı zaman bildirim almak için ne yapabilirim?

Herhangi bir web sitesinde değişiklik yapıldığı zaman bildirim almak.

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google Chrome'a Visualping eklentisini kurun.

    Bildirim almak istediğiniz site açıkken eklenti ikonuna sol tıklayın.

    Browser-->Settings sekmesi altından istediğiniz ayarları yapın.

    Sounds: Enabled , Desktop Notifications: Enabled

    Browser sekmesinde gözüken sitenin ekran görüntüsünden istediğiniz alanı seçin.

    Resmin altındaki "Set Check Interval" bölümünden sitenin ne kadar sürede bir kontol edileceğini ayarladıktan sonra. "Start Monitoring" butonuna basın.

    Tarayıcınızda başka sekmelerde dolaşabilirsiniz, tarayıcınızı alta indirebilirsiniz ama tarayıcınızı ve bilgisayarınızı kapatmamanız gerek.

    Browser-->Jobs sekmesi altından alarmı değiştirebilirsiniz veya silebilirsiniz.

    misty misty (556)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz2004 teşekkürü yorum olarak yazarsan daha dogru bir kullanım şekli göstermiş olursun. @malgibiolan sen de eleştirini yorum olarak yazmalısın. alattin 6 yıl önce

    -1

    Öncelikle Kendin Cevap Vereceksen Çözüm Paylaşmalısın.

    Uzmanim.net 'de Ayrıca Bildirim Desteği Var Ayarlardan Yapabilirsin.

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

    • kendim cevap vereceğimi bilmiyordum. dün türkçe araştırdım bulamadım. bügün ingilizce araştırdığımda cevap buldu ve paylaşmak istedim. @malgibiolan misty 6 yıl önce
    • @malgibiolan soruyu sorduktan sonra kendisi cevap bulabilir. Bunu da burada paylaşması gayet mantıklı ve güzel. Paylaşım için teşekkürler @misty alattin 6 yıl önce
    • Rica Ederim misty 6 yıl önce