Bir Website'nin istediğimiz bölümünü (Kategorisini) Nasıl indiririz ?

Merhaba arkadaşlar..

Mesela www.sitem.com diye bir sitede Siteyi tamamen indirmek yerine sitede var olan kategorilerden herhangi birini indirebilirmiyiz ??

Mesela; '' www.sitem.com/2015/blabla '' ben tam olarak bu blabla adlı kategorinin içinde her ne varsa indirmek istiyorum..Ama program sitenin tamamını indiriyor.Bu da hem zaman kaybı hem de kota kaybı yapıyor..Bunu nasıl yapabiliriz ? WinHTTrack programını kullanıyorum.Ama bir türlü ayarlayamadım.Bir yöntemi var mı veya bunu yapan başka bir program da önerebilirsiniz... ?

jashua jashua (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu linkte anlatılan HTTrack Website Copier programı ile yapabilirsiniz:

    Bir web sitesinin tamamını nasıl indirebilirim?

    Aslında diğer programlar ile de olur.

    Sadece örneğin HTTrack Website Copier programında Web sites bölümüne sitem.com/kategoriyi yapıştırın.

    Bu tür programlarda izlenecek link derinliği ayarlanabilir. Yani siz sadece yapıştırdığınız adresteki içeriği de indirebilirsiniz.

    HTTrack Website Copier programında Set Options linkine tıklayarak gerekli derinliği ayarlayabilirsiniz.

    Limits sekmesini tıklayın.  Max. Mirroring Depth 1 olarak ayarlayın. O zaman sadece verdğiniz linki indirir. O sayfanın linkli oldugu diğer sayfaları indirmez.

    Ama karışık senaryolarda işiniz zor.

    murat murat (12492)