Bir websitenin scriptini nasıl kopyalarım?

Bir web sitesinin scriptini kopyalamak istiyorum.Bunu nasıl yaparım?

sapphire sapphire (66)
6 yıl önce sordu

  • Dostum Bu platforda sana emek hırsızlıqını ögretemeyiz :D krsn 6 yıl önce
  • @krsn çalmak için değil incelemek için bunu yapmak istiyor olabilir alattin 6 yıl önce
  • kopyalamak diyor hocam :D incelemek icinse CTRL+U krsn 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Eğer bahsettiğin script Javascript ile zaten web sayfasının kaynağında görünür. Fakat sen komple site içinde çalışan yazılımı almak istiyorsan, örneğin php ile yazılmış bir sitenin kodlarını, bu mümkün değil.

alattin alattin (16999)
6 yıl önce cevaplandı

    HTTRACK Programını inceleyiniz. https://www.httrack.com/

    fikirbanka fikirbanka (16)