Bir websitesi kime yaptırılır?

Değişik bir websitesi fikrim var ama kendim yapmam imkansız. Veri çekmeyi filan bilmek gerekiyor. Ne yapmalıyım?

misty misty (556)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    internette tonlarca firma var web sitesi yapan onlara başvura bilirsin ve freelancer çalışan web tasarımcı kişilere yaptırabilirsin...

    krsn krsn (233)
    4 yıl önce cevaplandı

    • o firmaların veri çekme yapıp yapamayacağını nerden bilicem misty 4 yıl önce
    • emin ol parayla her şeyi yapıyolar :D krsn 4 yıl önce
    • ya yapamazlarsa paramı geri alabilecek miyim misty 4 yıl önce
    • projeye göre teslim süresi veriyolar daha önce hiç kullanmadım ama @alattin dedigi gibi referanslarına bakabilirsin.. krsn 4 yıl önce

    Bütçen darsa freelance çalışan pek çok insan var. Önce referanslarına, yaptıkları işlere bakarsın. Projen sana özgü bir proje ise bu kişinin güvenilir olması da önemli. Yoksa istemediğin sonuçlarka karşılaşabilirsin. Projesini çaldıran pek çok kişi var.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • güvenilir olup olmamasını nasıl anlicam peki misty 4 yıl önce
    • @misty referanslarına bak. Daha önce iş yaptığı kişiler ile konuş bilgi al. alattin 4 yıl önce

    bu işler için 2 tane forum var, oraya gir talep oluştur, başvuranların referansına göre konuş anlaş.

    leone1907 leone1907 (18)
    4 yıl önce cevaplandı

    • 2 forum u burdan ya da özelden yazabilir misiniz misty 4 yıl önce