Bir Windows Hizmetine Bağlanılamadı Hatası

Öncelikle herkese merhaba, bazen bilgisayarı açtığımda fotoğrafdaki gibi hata veriyor ses kartını siliyor ve görev çubuğu beyaz oluyor.Ses kartına baktığımda duruyor mesela bilgisayarı 2,3 kere yeniden başlatıyorum sonra sorunsuz açıldığını görüyorum hizmetlere baktığımda ses hizmeti kapalı gözüküyo açsam dahi ses gelmiyor hata virüsdenmi diye taramalar yaptım pek birşey bulmadı programlar düzelmedide hatanın kesin sebebi ne olabilir?Formatda atmıştım atsamda ara sıra bu hatayı alıyorum.

Windows 7 Ultimate Kullanıyorum.

Fotoğraf bana ait değil internetten buldum ama aynen bu şekil hata veriyor

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://www.ismailgulce.com/pc/bir-windows-hizmetine-baglanilamadi-hatasi-ve-cozumu/ bu linke tıklayarak bazı yöntemler denenmiş ve başarılı olunmuş

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Yardımın için teşekkürler fakat orda yazılanları daha önceden denemiştim fakat düzelmedi ardahd 7 yıl önce