Bir yazının birden çok dilde çevirisini aynı anda yapan uygulama var mı?

Bir yazının birden çok dilde aynı anda çevrisi yapılabilir mi?

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    misty misty (556)
    7 yıl önce cevaplandı

      • @temmuz hocam şimdi inceledim program wikipedia bilgisi veriyor. Çeviri yapmıyor. misty 7 yıl önce
      • Bilemiyorum, senin isteğin olunca merak ederek bende bir baktım acaba windows içnde varmı diye. Program muhtevası açıklamada Aradığınız kelimenin anlamı bulunduktan sonra pencerenin alt kısmında yazan “all translations for "kelimeniz" linkine tıklayıp 2 saniye kadar beklemeniz halinde aradığınız kelimenin tüm dillerdeki karşılığı gelecektir yazınca herhalde budur diye düşünmüştüm. temmuz 7 yıl önce
      • Bu arada aynı işi "Google Çeviri" ile yapıyoruz herhalde bilirsin. Ama orada türkçe kelimeyi yazdıktan sonra çevirisini istediğimiz dile tek tek tıklayarak seçip bakmak gerekiyor, yani otomatik heepsi değil. Herhalde bu senin ihtiyaçların için yeterli olmuyor :) temmuz 7 yıl önce