Bir YouTube Oynatma Listesindeki videoların "bazılarını" başka bir listeye eklemek

Mesela, 1-500 videoluk bir listeden 50-83 arasındaki videolar ile 104-198 arasındakileri kendi listeme nasıl ekleyebilirim?

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunu otomatik olarak gerçekleştirmek YouTube üzerinde mümkün değil gibi görünüyor.Dediğiniz gibi örneğin 100 videolu bir listedeki videoları seçerek istenilenleri farklı bir listeye eklemek YouTube üzerinde bulunmuyor.Bunu manul olarak her videoyu açışınızdan sonra Ekle ile yapabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Ya da "Tümünü şuraya ekle" seçeneğiyle tümünü ekleyip istenmeyenler çıkarılabilir. Fakat video sayısı fazla olunca bu 2 yöntem de vakit kaybı :/ misty 7 yıl önce
    • @misty malesef her istediğimizi yapamayabiliyoruz YouTube ortamında :) ismailsarp 7 yıl önce