Birden fazla Twitter hesaplarını yönetebileceğim bir panel yapılabilir mi?

Bir panel düşünün, orada binlerce Twitter hesabı olacak. Ben kontrol edeceğim, bir kişiyi takip ettiğimde, ya da spamladığımda orada ki binlerce hesap aynı şekilde takip edecek, spamlayacak. Ya da aynı kelimeyi binlerce hesaptan otomatik şekilde Tweet olarak atacağım, ve böylece gündeme sokacağım. Böyle panel nasıl yaparım? Ya da ard arda yüzlerce hesap açsam kapanır mı?

pilaye pilaye (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Buna benzer bir soru uzmanim.net'te daha önce sorulmuştu. Twitter'da bot sistemi var mı? konusuna bakabilirsiniz.

    Tek tek hesap açma fikri fena değil ama bu hem çok zor. Hem teorik olarak zor hem de vakit kaybı açısından.

    Twitter her hesap için telefon numarası doğrulamasını yapmanız gerekiyor. Örneğin 100 hesap açarsanız 100 tane de telefon numarası gerekecek.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Ben bir tane hesap açtım, telefon istemedi, 4 gün geçti.. pilaye 6 yıl önce
    • Belki bir süre hesabı kullanmak gerekiyordur. Ben telefon numara doğrulaması illa gerekli diye biliyordum. @pilaye omercik 6 yıl önce

    2-3 hesap olsa tweetdeck ile yönetebilirsiniz ama onbinlerce hesabı bilemiyorum.

    misty misty (556)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bunu yapabilmek 1 2 yıl veya ayınu alabilir.çünkü kodlama bilmenn gerekir.

      imtheh4ck3r imtheh4ck3r (1)
      6 yıl önce cevaplandı

        Programlama Dilleriyle aran iyise apileri biliyosundur apilerle yapılabilir..
        twitter takipçi kazanma vb. uygulamalar dedigin mantıkla yapılıyor. havuza dahil olan herkes bir birini begeniyor..

        krsn krsn (233)