Karşıdan yüklemeler klasörü kendiliğinden boşalmış

Windows 7 kullanıyorum.  Karşıdan yüklemeler klasörü kendiliğinden boşalmış. Bazı dosyalarım da kendiliğinden silinmiş. Ne yapabilirim?

mnozyasar mnozyasar (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Yanlışlıkla silmiş olmayasınız ? Bir sorun teşkil etmez, yeniden indirilenler klasörü oluşturun ve kullandığınız tarayıcıda indirilenler klasörünü seçin. Sorunu tam anlamadım daha açıklayıcı anlatırsanız.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Kullanıcı hatalı link verdiği için link kaldırıldı.

      mnozyasar mnozyasar (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Silinmiş olabilir, yeniden karşıdan yüklenenler klasörü oluşturun tarayıcının indirme yolunu oradan seçin. hydra 3 yıl önce
      • file:///C:/Users/user/Pictures/Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.PNG bu linkte fotosu var mnozyasar 3 yıl önce
      • Buda sana foto @hydra :)))) ofoto diyil tarayiciya imgyukle ye yazip link at can :))) @mnozyasar adils 3 yıl önce

      Kanka bende bi  uygulama silince bu oldu eğer Program sildikten sonra olduysa yorum yaz alttdan

      adils adils (136)