WhatsApp hesabını silince engel kalkar mı?

Biri beni watsaptan engellemişti bende 2 hafta sonra engel kalksın diye watsap hesabımı silip tekrar kurdum engel kalkmamıştı fakat ertesi gün engelim kalkmış kendisi mi kaldırdı sistemmi kaldırmıştır acaba ?

emelerdem emelerdem (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hesabı silince engel kalkmaz, bu WhatsApp'la alakalı hurafelerden birisi. Karşıdaki kişi kendisi kaldırmış.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür ederim aynı durumu instagramdan da yaptı zaten

      emelerdem emelerdem (1)
      4 yıl önce cevaplandı

        Whatsapp engeli kendiliğinden kalkmaz. Bellki ki engelleyen kişi engeli kaldırmış. Siz de Whatsapp kaldırıp kurunca buna denk gelmiş.

        Whatsapp engeli telefon numarasına konuyor. Telefon numarası değişmeden veya karşı taraf engeli kaldırmadan ban kalkmaz.

        hakan hakan (15394)