Birinin bir siteye girip girmediği nasıl anlaşılır

Bilgisayarında İnternet geçmişini silmişse bir siteye daha önce hangi zamanlarda ya da kaç kez girdiğine bakabilir miyim? tarayıcı google chrome, vpn veya gizli modda giriyor

edit: bilgisayarına erişimim var

misty misty (556)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bakman imkansız sadece o girdiği sitenin loglarında görünür onada sen erişemezsin

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Aynı bilgisayarı kullanıyoruz yazmayı unutmuşum soruya yani bilgisayarımda silinen geçmişi filan göremez miyim? misty 3 yıl önce
    • Göremezsin diye biliyorum zaten görünmesin amaçta @misty darkcrak 3 yıl önce
    • Bi ara araştırmaya girdim fakat bulamazsın @misty darkcrak 3 yıl önce

    modeminiz de log tutma özelligi var ise ordan görebilirsin ziyaret ettigin siteleri görebilirsin ;
    örnek olarak

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

    • tplink modem usb girişi filan yok misty 3 yıl önce
    • modem arayüzünde system log diye özellik varsa ordan ayarlabilirsin. genellikle bu yeni modemlerin hepsinde log tutma özelligi var ama yoksa router kullanman lazım krsn 3 yıl önce