Birinin rehberinde kayıtlı olduğunu anlama

Birinin rehberinde kayıtlı olup olmadığımızı anlamanın bir yolu var mı?

emelerdem emelerdem (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    onu rehberine ekleyip WhatsApp durumu paylaş. görüntülerse o da seni rahberine eklemiştir. ama rehberine eklmesine rağmen görüntülemeyedebilir. küçük resimden anlaşılmayacak bir şey koy kesin görüntüler.

    misty misty (556)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Görünmez olarak da görebilir ama hikayemi dimi emelerdem 4 yıl önce
    • evet sanırım onun da bir yolu vardı misty 4 yıl önce
    • Anlayamamın tek sebebi başja telden de baktım son görülmesi resmi herkese açık 😀 hayattaki şansım emelerdem 4 yıl önce

    Telefon açıp karşı tarafa "numaram sende kayıtlı mı?" diye sorabilirsin. Seviyorsan git konuş bence.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Keşke yapabilsem 😊 emelerdem 4 yıl önce
    • 😀 ama ona cesaretim henz yok inşallah teşekkürler yinede emelerdem 4 yıl önce
    • @emelerdem sonra ah vah deme. Karart gözü " seviyorum ulan sen de beni seveceksin de" 😎 hayır derse de salla gitsin. Sana başkası mı yok, kıymet bilmez hıyar gitsin sürünsün. hakan 4 yıl önce
    • Haber veririm sonucu 😎😀 emelerdem 4 yıl önce
    • @emelerdem güzel haberleri bekliyoruz, çeyrek hazır :D hakan 4 yıl önce
    • inşallah 😀😀 emelerdem 4 yıl önce