Birinin takipçilerinde birini nasıl ararım? (Twitter)

Kim kimi takip ediyor öğrenebileceğim uygulama vb. var mı?

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka bir problemime çözüm ararken bu soruma çözüm---> doesfollow.com/ buldum.

    Örneğin;

    İlk kutucuğa Ben ikinci kutucuğa uzmanim.net yazın. Soru işaretine tıklayın.

    yeşil yup yazısı çıkarsa Ben uzmanim.net i takip ediyor.

    kırmızı nope yazısı çıkarsa Ben uzmanim.net i takip etmiyor.

    Kutucuğa yazdığınız hesapların yer değiştirmiş sonucu altta küçük puntolarla yazıyor. Yani yerlerini yanlış yazdıysanız vb. sorun yok, iki sonucu da alt alta görebiliyorsunuz.

    (Gizli hesaplarda da sonuç veriyor.)

    Edit:(Gizli hesaplar için emin değilim. Az önce siyah huh yazısı çıktı. Ne demek bilmiyorum)

    Edit2: (huh sadece gizli hesaplarda çıkmıyor. Sanırım hata mesajı. Neden oluyor bilmiyorum)

    Son Edit :) : (Kullanıcı adını elle yazmayıp copy paste yapınca huh mesajı çıkıyor. Bir de, dondurulmuş hesap yazdıysanız ya da hiç var olmamış bir kullanıcı adı yazdıysanız)

    misty misty (556)