Birisi aradığında 1 dakika sonra çağrı geliyor

Bir telefon var bu telefona cagiri geldiginde 1 dakka sonra geliyor bunun sebebini bilen varsa yazsin simdiden tesekkurler bu arada telefon

Samsung modelini bilmiyom ama kendisi 4gb hafizasi var yani eski

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1.Çözüm:

    Telefonunu yeniden başlatmayı deneye bilirsin.

    2.Çözüm:

    Oradaki telefon HAT alt yapısı iyi olmaya bilir buda gecikmelere sebep olabilir.

    3.Çözüm:

    Telefon trafiğine yani yoğunluğuna göre bu süre değişe bilir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • yok bu cok oluyo bıde ben azerıyım dıye buranın telefon hattını bılmezsınız ya adils 3 yıl önce
    • bıde bu telefonla alakaı bunda play store bıle yok ya adils 3 yıl önce
    • :/ samsung telefonlar dandik telefon sadece adına ve markasına para veriyorlar @adils darkcrak 3 yıl önce
    • Telefonunda google play yok ise replika telefon ondan'da kaynaklana bilir @adils darkcrak 3 yıl önce
    • eski eski eski adils 3 yıl önce
    • cok eski ondan adils 3 yıl önce
    • Ben kimseye Samsung markasını önermem fakat televizyon olursa öneririm çünkü bu işte sadece başarılılar LG gibi. LG telefonların da ekran kartları çabuk yanıyor fakat televizyon konusunda hiç bir sorunları yok hatta televizyon konusunda efsane marka Samsung gibi.. @adils darkcrak 3 yıl önce