birtakım yoğunluklar sözkonusu

Ekşisözlüğe girmek istediğimde böyle bir şey geliyor: birtakım yoğunluklar sözkonusu merhaba. şu an bir olağan dışı yoğunluk yaşanıyor olmalı. bu arada siz ana sayfaya dönüp hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi deneyebilirisiniz. olmadı bir iki dakikaya tekrar deneyin. sayfa hack mi edildi acaba? sadece bende mi böyle

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şimdi kontrol ettim benimde ilk denememde bu sayfa çıktı. Sayfayı yenileyince düzeldi. Yoğunluk, aşırı kullanıcıdan dolayı veya başka bir teknik sebepten bu sayfa görünüyor. Bu sayfa ekşi sözlükte hata olduğunda karşına çıkan bir sayfa. Hack olayı söz konusu değil.

    alattin alattin (16984)