Birxy sitesi güvenilir mi? Birxy sitesi neden bu kadar ucuz?

Birxy sitesi neden bu kadar ucuz fiyata ürün satıyor?

Birxy güvenilir mi?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Site güvenilir değil, dolandırıcı.

    Vergi no, Vergi dairesi hiç bir şey yazmıyor. Mailleri çalışmıyor, maillere mesaj/mail gönderiyorsunuz size geri dönüş olmuyor. Telefonlarını arıyorsunuz kimse açmıyor. Site tamamen sahte ve dolandırıcılık üzerine kurulmuş bir site, buraya kredi kartı girdiyseniz eyvah! Site test aşamasında falan değil 5 aydır sözde "test aşamasında." Site dolandırıcıdır, aldığınız kitaplar, ürünler ne adresinize ulaşacak ne de para iadesi yapacaklar. Ürünler de 5 TL değil, 5 Euro şeklinde, yani alırsanız 9 kat daha fazlaya almış olacaksınız.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      https://www.birxy.com/ sitesine baktım.  Site sanki yapım aşamasında gibi görünüyor. Henüz tam aktif edilmemiş belli ki.

      Pek çok yerde hata var sitede. Zaten şuanda sadece kitap var sanırım.

      Ya proje yarıda kalmış ya da başarısız bir dolandırıcılık girişimi olmuş.

      murat murat (12492)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Hocam Playstation, Mouse, klavye falan ne ararsanız vara ve 5 TL gözüküyor ancak 5 Euro olarak işleme alınıyor. Kitap alanların hepside kitaplar eline ulaşmıyor site yönetimine ulaşamıyorlar hydra 3 yıl önce