Bitcoin - CryptoTab nedir, nasıl kullanılır?

Selam hocam CryptoTab nedir? ve nasil kullanilir. Ben bitcoin kazandikca nasil onu paraya cevire bilicem? ve nasil ceke bilirim. Ve ayda kac para kazanmak mumkun? Windows 10 uzerinden yukleyib isletmek istiyorum. Ve gunde kac saat pc acik kalmali yani CryptoTab tarayici kasc saat islemeli. Detayli anlatirsaniz sevinirm.

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    CryptoTab gibi sistemler şöyle çalışır: 1 sana 9 bana. Sen 100TL lik elektrik harcarsın. Sonra ay sonu elinde 1$lık bitcoin olur.  Nereden biliyorum. Çok uğraştım zamanında. hatta kendi pool yani havuzumu kurdum buna uygun alt yapı hazırladım vs. Bir zamanlar para kazanabiliyordun. Bu iş Çin'de büyük veri merkezlerinde yapılmaya başladığı anda para kazanma dönemi bitti. Çünkü önceden daha hızlı problem çözülebiliyorken günden güne bu zorlaştı. Örneğin ayda 1 bitcoin kazılabiliyorken şuan 6 ayda bir bitcoin kazılabiliyor.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bırak bu işleri. Gerekli açıklamaları hakan hocam anlatmış zaten. Kolay yoldan para kazanılmaz. ( istisnalar dışında )

      infinity infinity (402)